(068) 543 21 93, (04572) 7 55 06
До уваги ФОП та представників юридичних осіб!
З 01 червня 2020 року почнуть діяти нові форми заяв для вчинення реєстраційних дій щодо юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (наказ Міністерства юстиції України від 19 травня 2020 року № 1716/5 «Про оновлення форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20 травня 2020 року за № 454/34737).
Зміни обумовлені забезпеченням зручного та зрозумілого пошуку необхідної форми заяви за видом особи, щодо якої проводяться реєстраційні дії.
Завантажити та заповнити необхідну заяву можливо на сайті ЦНАП міста Українка залежно від виду послуги за посиланням https://cnapukrainka.com.ua/poslugi/perelik-posluh/reiestratsiini-posluhy/yurydychni-osoby-ta-fop або на сайті Міністерства юстиції України https://minjust.gov.ua/m/formi-zayav-u-sferi-derjavnoi-reestratsii-yuridichnih-osib-fizichnih-osib-pidpriemtsiv-ta-gromadskih-formuvan
