(068) 543 21 93, (04572) 7 55 06

Увійти Зареєструватися

Вхід

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Реєстрація

Поля, позначені зірочкою (*), є обов'язковими.
Ім'я *
Логін *
Пароль *
Підтвердити пароль *
E-mail *
Підтвердити e-mail *
Капча *
Понеділок: 08:10 - 16:30
Площа Т. Шевченка, буд. 1,

м. Українка, 08720

Про ЦНАП

Image

10 березня 2016 року рішенням Української міської ради з метою вдосконалення надання адміністративних послуг був створений Центр надання адміністративних послуг міста Українка.

З 24 жовтня 2019 року Центр надання адміністративних послуг функціонує як постійно діючий робочий орган при виконавчому комітеті Української міської ради.

ЦНАП розташовано на першому поверсі адміністративної будівлі міської ради з необхідним зонуванням. У холі функціонує рецепція, облаштовано місця для очікування, зона очікування укомплектована терміналом для сплати адміністративного збору за послуги, інформаційним терміналом та комп’ютерами для обслуговування відвідувачів, надаються послуги копіювання документів. У приміщенні облаштовано адаптований дитячий куточок для найменшого відвідувача.

Перелік адміністративних послуг включає 320 послуг. У ЦНАП можна зареєструвати місце проживання, нерухомість, акти цивільного стану, відкрити бізнес, оформити паспорт громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон, обміняти посвдчення водія, отримати практично всі адміністративні послуги, які надаються структурними підрозділами виконавчого комітету Української міської ради, отримати фахові консультації у різних сферах життєдіяльності міста.

Центр надання адміністративних послуг має запроваджену систему електронного документообігу ДОК ПРОФ 2.1 та отримав Атестат відповідності, який підтверджує забезпечення захисту інформації відповідно до вимог нормативних документів з технічного захисту інформації, зареєстрований в Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

0
КІЛЬКІСТЬ ПОСЛУГ
0
НАДАНО ПОСЛУГ У 2019р.
Київська обласна державна адміністрація
Обухівська районна держадміністрація
Українська міська рада
bottom-logo.png

 

Площа Т. Шевченка, 1,
м. Українка, 08720

(04572) 7 55 06, (068)543-21-93
CNAPUKRAINKA@GMAIL.COM

ЦНАП м.Українка © 2022. Всі права захищені.
Hosting Ukraine
Сайт створено Klynkov Y.

Пошук